Bądźmy dobrzy, kurwa mać!

Pewnie spytasz, po co to wzmocnienie tytułu wulgaryzmem? Otóż, gdy nie wiemy co powiedzieć, zwykle stosujemy jakiś wulgaryzm i zdanie od razu ma mocniejszy wydźwięk. Podobnie jest w tej historii.

Parę tygodni temu mój znajomy trafił do szpitala, miał zaplanowaną operację na serce. Młody chłopak. Pomyślałem, że warto jakoś zagrzać go do walki. I teraz rozpaczliwe szukanie pomysłu. Zadzwonię? Nie, to zbyt banalne. Przyjadę? Tak, pod Kraków, brawo Mateusz. Zadzwonię do radia z pozdrowieniami? Może od razu sprowadzę premiera? W końcu była kampania wyborcza ;)

Postanowiłem wysłać kartkę. Ale przed wyjściem na pocztę poprosiłem paru innych znajomych, m.in. Gimpera, RedLipstickMonster, EvarezaTP z Kremówką, Urbana, McAndy o wysłanie swoich kartek… . W końcu Piotrek ich zna (choć oni Jego nie, i to chyba było najśmieszniejsze ;p).

Nie minał dzień – kartki wyszły do Piotrka. Dodatkowo akcję wsparła ekipa cupsell.pl dorzucając od siebie mały prezencik ;)

Poczułem moc! O to chodziło, chłopak się uśmiechnął po operacji! A dzisiaj pisze mi…, że

wracając ze szpitala usłyszał audycję w radiu, w której rozdawali piłki z autografami ulubionych piłkarzy. Tak się złożyło, że Piotrek leżał na sali z chłopakiem (7 l.!), który strasznie jara się piłką nożną. Wysłał sms-a do radia o następującej treści:

Leżałem 3 tygodnie w szpitalu na oddziale chirurgii klatki piersiowej z 7 letnim Kamilem , który miał operowane płuco. Mały Kamil zaimponował mi swoją wiedza o piłce nożnej. Pomimo młodego wieku chłopiec znał chyba wszystkie kluby piłkarskie świata. Kamilek zbierał karty z piłkarzami i całymi dniami chwalił się ile kart już zebrał, jego kolekcja była imponująca, dzieciak kocha football. Dzisiaj wyszliśmy ze szpitala cali i zdrowi. Gdybym mógł dostać piłkę z podpisem, na pewno oddałbym ja Kamilowi. Pozdrawiam, Wyleczony.

Oddzwonili. Kamil dostanie piłkę…

Pamiętajcie, że dobro, które możecie przekazywać od siebie (czasem nawet nieświadomie) może się samo rozprzestrzeniać. Warto w to uwierzyć!

 • To jest piękne, wzruszające i pokrzepiające. Będę zaglądać.

 • Juśka

  wow super historia,taka pokazujaca ze sa jeszcze na tym swiecie ludzie o dobrym sercu :) tacy pozytywnie pozytywni ^^ super

 • Grabek

  Świetnie, POZYTYWNIE POZYTYWNY ogromnymi literami. Uwielbiam w Tobie to, że poza tym, że sam jesteś dobry, także popychasz innych do bycia dobrymi. :)

 • Aniaa

  W końcu jeśli zrobimy coś dobrego wróci do nas ze zdwojoną siłą ;)

 • Roxxy

  Popłakałam się .. To takie wzruszające ;))