Co dalej z DwomaMinutami Pytań?

Na asku otrzymałem pytanie: „Dlaczego DwieMinuty Pytań będą pojawiać się nieregularnie?”. Tłumaczyłem już to na fanpage-u i uwierzcie mi, gadanie sto razy na ten sam temat jest nużące. To mniej więcej podobnie, jak przychodzę na wywiad i słyszę „Co cię skłoniło do nagrywania filmów na YouTube?”. Damn. To rodzaj pytań, które mnie osobiście wkurwiają, ale trzeba je przeżyć ;-) Do rzeczy!

Jedyną rzeczą, która mnie zmęczyła to myślenie o kolejnych odcinkach. Wyobraźcie sobie, że na produkcję jednego filmu musicie przeznaczyć ok 5 godzin (wybranie pytań i porobienie screenów, przygotowanie planu, make-up, nagranie, montaż oraz wrzucenie filmu i przygotowanie miniatur oraz adnotacji). I macie do nagrania dwa programy w tygodniu: na wtorek i na czwartek…

Hm, powiecie sobie – Hej! Inni pracują po 8 godzin dziennie i nie narzekajo! – Owszem. Też pracowałem 8 godzin dziennie, ba nawet 12 godzin, ale to nie była praca kreatywna, typowo odtwórcza, do której przychodzisz, odbębniasz te godziny, wychodzisz i masz wszystko w poważaniu. Tu jest trochę inaczej. Nie dość, że jesteś sobie szefem, to jeszcze ciąży na Tobie pewna odpowiedzialność – zaufania jakim mnie darzycie i wiecie, że gdy mówię, iż odcinki będą pojawiać się we wtorki to tylko zawodząca mnie pamięć może temu przeszkodzić (nie lenistwo ;p).

Konkrety.

Decyzja jest nastepująca: DwieMinuty Pytań będą ukazywać się nieregularnie, co któryś czwartek zamiast DwóchMinut. Nie chcę z nich rezygnować bo to naprawdę fajna formuła :)

 • Seba XD

  połączyć obie serie i zrobić jeden filmik 4 minutowy

 • No właśnie – żadne zamieszanie :) Zawsze w czwartki coś będzie :)

 • Racja! To się nazywa wytrwałość :)

 • Ja tu zamętu nie widzę – ot, odcinek niespodzianka i tyle. Przecież Dwie Minuty wciąż będą regularnie. Mateusz jest twórcą i jeśli nie może zagwarantować regularnych odcinków jakiegoś formatu, dobrze, że się przyznaje i mówi, że będzie coś nagrywał gdy będzie mógł, a nie mydli oczy, zaniża poziom, tylko po to, żeby coś wrzucić by było ;)

 • Radosław ;*

  A co mają powiedzieć Karol Paciorek i Włodek Markowicz! Współczuje im i gratuluje wytrwałości :)

  A i fajna stronka, oglądam Cię dłuższy czas a nawet nie wiedziałem o jej istnieniu :D

 • taka_ta

  A może zamiast wprowadzać zamęt, zrobiłbyś raz w miesiącu „2 minuty pytań” w czwartek?