Darmowy Internet – Aero2

DARMOWY INTERNET W POLSCE?! Koledzy z osiedla mawiali, że za darmo to można tylko wpierdol dostać. Mądrzejsi z kolei zwykli mówić, iż nie ma nic za darmo, zaś za wszystkie gratisy ktoś kiedyś musi zapłacić…

darmowy internet aero2Parę dni temu wpadłem na stronę www.aero2.pl i pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to „Bezpłatny Dostęp Do Internetu”.  Wtedy moje myśli kierowały się ku stwierdzeniom z pierwszego akapitu. Zacząłem drążyć temat dalej. Okazało się, że wielu z moich znajomych korzysta już z tego darmowego cudeńka (jedyne koszta to 7 zł za wysyłkę oraz 20 zł za kartę, oczywiście musimy wcześniej posiadać własny modem do internetu bezprzewodowego!). Co lepsze, są zadowoleni z tego rozwiązania! Poniżej publikuję swój speedtest oraz parę fotek :)

DARMOWY INTERNET. DLA MNIE BOMBA!

Macie wątpliwości, że to zarąbiste rozwiązanie na wyjazdy, czy też, gdy net stacjonarny padnie

darmowy internet aero2 speedtest

 

 

 • nastka

  a ja nie wiem do tej pory, jak w modemie z Play wyjąć/zmienić kartę? ona jest tam tak zabarykadowana, że nie da się jej ruszyć- przynajmniej ja tak mam. ;o

 • Za parę dni opiszę szczegóły – od zamówienia karty po parę wskazówek :)

 • Dominika

  Właśnie piszę ten komentarz używając Aero2 :)
  W sumie jest ok, ale przeglądać YT się nie da, chyba że w najsłabszej jakości.

 • Damian

  Słyszałem o nim jakiś rok temu ale jakoś nie widziałem haczyka aż do pewnego dnia kiedy to przeczytałem regulamin i to że płacimy razem za wszystko sto parę zł i nie płacimy abonamentu i z tego co wiem to nie z własnego bo będzie nas wylogowywać co jakiś czas tylko z aero2 trzeba mieć modem żeby nie rozłączało połączenia ale to tylko gadka, no i można wyposażyć się w antenkę do lepszego zasięgu :D (razem sto parę złoty )

 • miki

  opisz wszystko dokładniej, jak wygląda zamawianie karty itd

 • Szarpi

  No cóż… po speed testach, to można się domyślić jak to działa :P no ale za darmo, więc jako awaryjne rozwiązanie całkiem spoko :)

 • no dobra… super fajnie, ale napisz coś więcej , jak to działa czy działa i czy dobrze działa, czy nie ginie zasięg , tak naprawdę w tej notce nie ma nic :)