Orange Video Fest 2015 – Hotel Sound Garden Warszawa

Nie wszyscy jeszcze wiedzą, więc wypada ogłosić, iż 4 lata uczyłem się w technikum hotelarskim i 3 lata studiowałem turystykę. Tak, mam pierdzielca na punkcie hotelarstwa, pięknych wystrojów i obsługi gościa w hotelu.

No i przez to zacząłem dużo podróżować po Polsce. Ostatnio, przy okazji wizyty na Orange Video Fest w Warszawie, miałem nieprzyjemność gościć w Sound Garden Hotel w Warszawie. Czemu nieprzyjemność? Czytajcie dalej.

Hotel Sound Garden w Warszawie – opinia

Wiem, że recepcjonistki potrafią być głupie, a pokoje brudne. W Sound Garden poczułem się zdziwiony. Obsługa recepcji okazała się być miła, a pokój czysty. Ba, w dodatku w jakim stylu urządzony! Zaraz przejdziemy do zdjęć, ale tymczasem… wszystko zaczęło się od:

„Chłopaki, macie zajebisty hotel. Szczena mi opadła…!”.

Mało już mnie zdziwi w hotelarstwie, ale tym razem słowo stało się ciałem po wejściu.

Hotel Sound Garden

Na początku ogólny widok pokoju. Przytulny, klima, wifi w telewizorze (tak, hasło do wifi jest w TV).

Hotel Sound Garden

Cztery tryby oświetlenia. „Full” chyba tłumaczyć nie trzeba, „Comfort” – światło w przedsionku, „Night” – mała lampka w przeszklonej łazience i „off”.

Hotel Sound Garden

Gniazdka przy łóżkach. Oj, w obecnych czasach to zbawienie.

Hotel Sound Garden

Zwykle hotele oszczędzają na ręcznikach, dając jeden duży i jeden mały na osobę. Problem w tym, iż nie ma wtedy ręcznika, który podłożymy pod nogi wychodząc spod prysznica. Tutaj był. Cud!

Hotel Sound Garden

No i widok z Hotelu Sound Garden ;) Wprawdzie mój nie był zachwycający, to u znajomych w pokoju – panorama Warszawy z oddalonym Pałacem Kultury.

Kończąc, zawiodłem się. Chciałem pojechać do kolejnego hotelu, w którym nic mnie nie zadziwi, a tu same pozytywne zaskoczenia. Zdecydowanie na plus! Ważne jest to, iż obsługa to mocna strona każdego hotelu. Tutaj zameldowanie i wymeldowanie odbywa się poza recepcją – w kiosku internetowym. Szkoda… bo obsługa była świetna!

A Wy na co zwracacie uwagę, jadąc do hotelu? Hotel Sound Garden jest Wam znany?