3 porady jak napisać tytuł filmu na YouTube?

Tytuł na filmu na YouTube.

To pytanie zadaje sobie każdy, kto zaczyna przygodę z serwisem. Za tym pytaniem o tytuł filmu na YouTube, kryje się wiele innych, bardziej szczegółowych pytań, takich jak:

  • czy tytuł filmu dać na początku, a może nazwa kanału?
  • po co w ogóle dawać nazwę kanału w tytule do filmu?!
  • numer odcinka dać przed nazwą serii, czy po?

I takich pytań mógłbym mnożyć i mnożyć w nieskończoność. Pozwól, że dzisiaj w kilku krokach wyjaśnię (na przykładzie najlepszych oczywiście) – jak napisać tytuł filmu na YouTube? Oczywiście od strony technicznej.

Na samym początku oczywiście powinna znaleźć się nazwa, tytuł filmu. Odpowiada ona na podstawowe pytanie: o czym do cholery jest ten film? To właśnie dzięki tytułowi przyciągasz widza do siebie. Nie dzięki nazwie kanału, czy nazwie serii.

Tytuł filmu na początku.

Nazwa serii i numer odcinka są na drugim miejscu. Spełniają dwie kluczowe role: nie tylko informują użytkownika o serii, ale również pomagają wyszukiwarce odnaleźć Twoją serię, wśród innych filmów.

tytuł filmu na YouTube

Z tej metody korzystali równiez niegdyś Lekko Stronniczy – najpierw nazwa odcinka, potem serii (jednocześnie skrót od nazwy kanału) oraz numer odcinka po „#”

To zwyczajnie działanie dla wyszukiwarki. Po wpisaniu frazy z nazwą Twojego kanału – ten będzie wyżej podpowiadany w wyszukiwarce.

Jak napisać tytuł na YouTube?

Sam Sylwester Wardęga umieszcza nazwę kanału na drugim miejscu. Takie działanie pomaga wyszukiwarce dotrzeć do określonego kanału w łatwiejszy sposób.

Jak napisać tytuł filmu na YouTube?

W idealnej sytuacji są twórcy kanału 5 sposobów na. Ich nazwa kanału wpasowuje się w tytuł i znajduje się na pierwszym miejscu konstrukcji!

Tytuł filmu na YouTube. Największy smaczek… all in one!

Jak napisać tytuł filmu na YouTube?

Rezigiusz. Ten film jest najlepszym przykładem na tytułowanie filmu. Tytuł na początku, później nazwa serii, a na końcu nazwy kanałów.

  1. Na początku tytuł filmu – to on przyciąga najbardziej widza na Twój kanał.
  2. Później – nazwa serii – pomaga nie tylko użytkownikowi na kanale, ale również i wyszukiwarce odnaleźć Twoją serię.
  3. Na samym końcu – nazwa kanału – pomaga wyszukiwarce odnaleźć i wypozycjonować Twój kanał.