Jak wyglądać szczuplej przed kamerą?

Jak wyglądać szczuplej przed kamerą – zapewne zapytasz. W przeciwnym wypadku nie czytał(a)byś tego wpisu. Nim przejdziesz dalej – popatrz na swój brzuch. Dokładnie tak, popatrz w tym momencie i nie przejmuj się, że będziesz wyglądać dziwnie.

Na serio uważasz, że potrzebujesz tych rad? Dobra, nie wpędzam Cię w kozi róg. Przejdźmy do konkretów. Zapewne wiesz, że większość ludzi raczej nie trenuje pozowania przed aparatem lub kamerą. Powoduje to, że potem nie chcą wspólnych zdjęć, bo nieobyci z kamerą – boją się głupio wyjść.

Jak wyglądać szczuplej?

Jak wyglądać szczuplej przed kamerą, aparatem?Jest na to jedna w sumie rada, niemniej najpierw chciałbym Cię zapoznać z pozycjami, których powinieneś na samym początku unikać.

Kamera poniżej linii oczu.

Pierwsze z tych ustawień kamery jest najbardziej karygodne, jeśli zależy nam na odjęciu kilku kilogramów. Oczywiście, z braku laku polecałbym najlepiej dietę, ale skoro już tu jesteś…

Co się wtedy dzieje? Powiększa się podbródek, głowa przez to wygląda na większą, etc. Zwyczajnie w takim ustawieniu nie licz na to, że będziesz wyglądał/a korzystnie.

Jak wyglądać szczuplej przed kamerą, aparatem?Kamera na linii oczu.

W gruncie rzeczy, jeśli miałbym do wyboru: kamerą poniżej linii oczu lub kamerę na linii oczu – ta druga opcja wydaje się już rozsądniejsza. Ustalmy, że nie dodaje już tylu kilogramów, co pierwsza opcja.

Niemniej nadal nie wyglądamy szczuplej, wiele się nie zmienia. Może nam się wydawać, że ważymy kilogram/dwa więcej, albo wychodzimy w gruncie rzeczy na zero.

A teraz poznaj ostatnie ustawienie, mój największy sekret, który chowałem latami…

Jak wyglądać szczuplej przed kamerą, aparatem?dobre ustawienie…

… to skierowanie kamery powyżej linii oczu i delikatne jej odchylenie w dół.

Wersja dla mężczyzn – po prostu wyglądasz szczuplej i basta.

Wersja dla kobiet – jak wyżej + pomyśl jak uwydatnisz swoje kształty!

Takie ustawienie kamery/aparatu powoduje, że wyglądamy o kilka kilogramów szczuplej i lepiej się czujemy przed kamerą.

Niemniej,

jeśli chcesz odjąć sobie o kilka kilogramów więcej – na serio – polecam dietę. Sztuczki nie zawsze zadziałają ;-)

Jeśli interesujesz się również YouTube’em – przeczytaj również: 7 narzędzi, które powinien znać każdy YouTuber.

728x90

  • Zrobiłeś mi dzień: Niemniej, jeśli chcesz odjąć sobie o kilka kilogramów więcej – na serio – polecam dietę. Sztuczki nie zawsze zadziałają ;-)