Koniec Gry o Melon

Zadano łącznie 102 pytania. Czas podsumować pierwszy sezon Gry o Melon. Na początku był to projekt łudząco podobny do telewizyjnych „Milionerów”. Gra o Melon zresztą została nawet okrzyknięta mianem internetowych milionerów. W sumie w konkursach organizowanych na bazie programu wzięło udział ponad 500 osób!

Dzięki za pierwszy sezon.

Do zobaczenia w drugim!

 • Emilia

  Jasne, na pewno napiszę :)

 • Miłego czytania :) Jakbyś mogła to po przeczytaniu, napisz jakąś recenzję, napisz na maila to potem podeślę Ci strony, gdzie Mirek by się ucieszył jakbyś coś napisała :) Co do ogłaszania wyników – nie :) To zwycięzcy mają się martwić, nie ja :)

 • Emilia

  Mniej by było nieporozumień jakbyś wysłał odpowiedź mailem do zwycięzcy o wygranej :)
  P.S. Dziś dostałam Valarand. Mam zamiar już przed snem zacząć czytać :).

 • Hej :) Faktycznie, mówiłem o wynikach na poziomie czwartku/piątku, jednak czas mi na to nie pozowlił. Zawsze informuję na facebooku o wynikach na blogu, tym razem także to uczynię. Tak na prawdę to w gestii zwycięzców jest zgłosić się po wygraną, więc trzeba tu po porstu zaglądać co jakiś czas :)

 • Emilia

  Gratuluję Ci serdecznie tej serii, pomysł był super wykonanie też :) Mam tylko jedno małe zastrzeżenie co do późniejszych wyników, załóżmy jeżeli zawsze wyniki publikujesz tu na blogu to na każdej innej stronie na którą zaglądają Twoi widzowie przydałaby się informacja, że konkurs rozstrzygnięty wyniki dostępne na blogu i link. Nie wiem, albo byłam tak ślepa albo tak nie robiłeś, bo kilka razy szukałam wyników i nie mogłam ich znaleźć, z przedostatniej gry o melon do dziś nie wiem gdzie były udostępnione :P Pod filmikiem w opisie też by się przydało napisać później, że już konkurs zakończony i zwycięzców. Wiem, że trochę dużo z tym roboty, ale przynajmniej będzie jasno i przejrzyście.