Scena jest zajebista! Wnioski po MeetUp

Meetup, meetup, meetup i wnioski…

Zmiany, zmiany, zmiany – tak w skrócie mógłbym opisać, co w głowie się zrodziło tuż po 2 MeettUp, który odbył się w Poznaniu. W gruncie rzeczy od zawsze miałem tendencję do zmieniania wszystkiego, co zwykle wychodziło mi na dobre.

Myślenie zmieniło się w momencie, gdy wyszedłem na scenę. Po raz pierwszy w życiu ze świadomością, że może zrobimy małe show. I chyba się udało, patrząc choćby na zdjęcie poniżej:

meetup

Za mną tańczyli znajomi i przyjaciele, pod sceną ludzie śpiewali refren. Energia niesamowita, nie do opisania. To jest mniej więcej tak, iż na scenie nie czujesz zmęczenia (nawalających nóg, kręgosłupa), dajesz z siebie dosłownie wszystko. Ludzie pod sceną tańczą, śpiewają, coś się dzieje. Krzyczysz – słyszysz odpowiedź z publiczności. Dopiero jak schodzisz ze sceny, czujesz wszystkie części ciała (dobry znak – żyjesz), myślisz: „Kurwa mać, gdzie jest jakiś fotel, a najlepiej łóżko?”, a wkoło Ciebie nagle stoi 20 osób po autografy i chce zamienić parę słów. Niesamowite!

Meetup coś zmienił?

I tak patrząc na to wszystko, pomyślałem – tak, chcę to dalej kontynuować! Może nie sam Meetup a występy na scenie ;-) Od zawsze interesowałem się muzyką, ale nie od strony rozrywkowej. Lubiłem patrzeć, jak artyści porywają publiczność, choć sam miłowałem się w śpiewaniu, ot choćby poezji śpiewanej. Dzisiaj wiem – mogę nadal kochać poezję śpiewaną, ale również muzykę rozrywkową. Bigamia taka.

Konkrety. Pewnie zapytasz, jakie mam postanowienie po tym Meetup-ie? Więcej komponować, więcej własnej muzyki na youtube, więcej koncertów. Nie skończę z youtube i vlogami, ale czuję, że dobrze jest pójść w tę stronę! I faktycznie, fani dają mi do zrozumienia, że muzyka jest równie ważna dla Nich w mojej twórczości. Kto wie, może uda mi się tego nie schrzanić?

Życzcie mi powodzenia. Może spotkamy się gdzieś na koncercie? :) Oby! Trzymajcie za mnie kciuki i mam nadzieję – do zobaczenia!

  • Mnie to wcale nie dziwi, bo jesteś urodzonym szołmenem. :)

  • Matt Olech

    Może coś będzie ;)

  • cathybuffy

    Już nie mogę się doczekać informacji o jakimś koncercie :D