Poradnia na bolące serce. SZYBKO!

Poradnia na bolące serce

to w obecnych czasach deficyt. Każdy poradnik, jaki możemy znaleźć w Internecie oraz w księgarniach zawiera ponad 300 stron. To skandal! Wyraźnie zaznaczyliśmy, że chcemy szybkiej i rzetelnej porady. Najlepiej takiej, przy której nie musielibyśmy się zbytnio wysilać.

Nigdy nie spodziewałem się, jak wielu młodych ludzi ma problemy. Poradnia w Waszym, droga młodzieży wypadku niekiedy jest rzeczą konieczną.

Wyobraź sobie, że tracisz z dnia na dzień babcię. Byliście bardzo zżyci przez całe życie – ciągłe przesiadywanie u babci, wspólne rozmowy o życiu, kawy, obiady. Nagle z dnia na dzień, w maju – babcia umiera. Nie dociera to do Was. Jak ona mogła mi to zrobić? W maju? Przecież wtedy zawsze chodziliśmy na spacery

W sercu pozostaje wielka pustka. Nagle zabrakło kogoś, nagle w ciele czujemy dużą wyrwę. Tak, jakby ktoś nam wyrwał kawałek serca, pozostawił na stole i śmiał się z zaistniałej sytuacji.

Zamiast, gdy choć trochę ochłoniesz – pójść do pedagoga szkolnego, do psychologa lub poradzić się rodziców – piszesz… do nieznajomych.

poradniaMatt – poradnia

Jestem twórcą, youtuberem. Dużo rozmyślam i staram się znajdywać rozwiązania w różnych sytuacjach. Jednak, gdy otwieram maila, w którym piszesz do mnie krótką lub obszerną wiadomość na temat swojego życia – serce mi się kraja. Kraja, bo wiem, że Matt – poradnia nie istnieje. Kraja, bo wiem, że nie mogę pomóc. Kraja, bo wiem, że nawet jak chciałbym pomóc – prędzej zaszkodzę.

Dlaczego?

 

Przyczyna jest bardzo prosta. Matt – poradnia nie jest pracownikiem poradni psychologicznej. Matt – poradnia nie jest psychologiem ani pedagogiem.

Matt – poradnia jest tylko YouTuberem.

Jestem tylko YouTuberem – człowiekiem, kimś, kto rozkminia wiele spraw. Nie zastąpię Ci mamy, która Cię kocha, nie zastąpię przyjaciela, który zna Cię na wylot. Nie zastąpię również babci, której w tym momencie może być Ci brak. Musisz to zrozumieć.

Zobacz film w tym temacie: Chcesz szybkiej porady? Matt Olech.

Jeśli masz jakikolwiek problem to istnieje darmowa infolinia.

116 111 – strona internetowa

w której możesz uzyskać fachową pierwszą pomoc ze swoim problemem.