Oni pomogą Ci się ogarnąć! SHARE WEEK 2017

Share Week 2017… Kilka dni temu dotarła do mnie informacja o tym projekcie, którą od kilku lat tworzy Andrzej Tucholski. Zresztą, z dużym zaangażowaniem! Gdy tylko zajrzałem do wpisu, który przygotował na ten temat, pomyślałem: po co będę pisał? Mój głos nic nie zmieni. Czy rzeczywiście?

Aż nagle przypomniałem sobie bardzo podobne sentencje słyszane przed wyborami. I dodatkowo: sytuacje w których jeden głos miał znaczenie. Postanawiam działać!

Share Week 2017

Andrzej napisał: dziel się tymi, których kochasz. A kocham trzech ludzi (za ich twórczość oczywiście). I uważam, że to oni właśnie pomogli mi się ogarnąć w moim życiu. Zaczynamy zatem!

Michał Barczak – geekwork.pl

Michał Barczak - GeekWork.pl - Share Week 2017

Michał Barczak – GeekWork.pl

Z Michałem znamy się już dobrych pięć lat.

To On w zeszłym roku pokazał mi aplikację do GTD (efektywnego zarządzania projektami) – Nozbe. Co ciekawe, szkoliłem nie raz z GTD, aczkolwiek zapomniałem o tym genialnym systemie. Moja praca polegała na zadawaniu sobie codziennie rano pytania: No to co księżniczka Matt zamierza dzisiaj robić?

Dzięki blogowi Michała – już wiem. Doskonale zresztą ;-)

Poza tym na swoim blogu nie raz uczył o produktywności. Nie tylko odpowiadał na pytania pod tytułem: czy da się ogarnąć? ale przede wszystkim pokazywał jak

Dlaczego miłość do tego bloga? Dlaczego znalazł się w Share Week 2017? 


Mateusz Czech – mateuszczech.pl

Mateusz Czech - mateuszczech.pl - Share Week 2017

Mateusz Czech – mateuszczech.pl

Mateusza znam od niedawna, jednak od początku coś zaiskrzyło… Głównie tę iskrą zapalną były media społecznościowe, o których z dużym rozrzewnieniem pisze, a które bardzo mnie interesują.

Dzięki niemu odkryłem bota, z którego zacząłem korzystać i fani wręcz go pokochali. Zresztą, Mateusz dzięki swojemu botowi na stronie na facebooku codziennie dostarcza na messagnera prasówkę marketingową!

Dlaczego miłość do tego bloga? Dlaczego znalazł się w Share Week 2017?

 

Artur Jabłoński – arturjablonski.com

To dość trudny rodzaj miłości. Każda miłość oparta na suchych filarach jest skomplikowana. W tym wypadku filarem jest wiedza.

A nią Artur dzieli się bardzo chętnie na swoim blogu. Dzięki niemu nie tylko zgłębiłem podstawy języka korzyści, ale także tematykę clickbitów.

Jak to sam stwierdził: stworzyłem potwora. Ano stworzył ;-)

 

Dlaczego miłość do tego bloga? Dlaczego znalazł się w Share Week 2017?

A Ty drogi czytelniku, zamiast czekać na podsumowanie – gnaj na wyżej wymienione blogi. To one niech będą podsumowaniem tego wpisu.

  • Love Love Love :)

  • Mega dziękuję! Mam nadzieję, że nasza znajomość to początek czegoś dobrego. No i praktycznego! Do zobaczenia,