SimCity

Jak już wiecie w miniony weekend, wraz z Kubą i Piotrkiem odwiedziliśmy Warszawę.

Miło było spotkać się ze swoimi znajomymi, ale także z widzami. Przeżycie tak naprawdę nie do opisania. Nagle spotkać ok. 60 osób – które w kontekście 15 tysięcy widzów to mało – niezłe wyzwanie.

Do rzeczy.

Głównym punktem naszego wyjazdu była impreza zorganizowana przez EA o nazwie „Vlogowisko SimCity”. Nigdy jeszcze nie uczestniczyłem w podobnych wydarzeniach, więc w zasadzie nie mam porównania. Potentaci z branży gier zapewne powiedzieliby parę zdań więcej ode mnie.p.

Co do samej gry – o której mało wspominałem w filmie –  zapowiada się obiecująco. Od dłuższego czasu marka SimCity jest mi bliska, bo grałem w SimCity 3000 i SimCity 4, toteż z wielką chęcią pojechałem zobaczyć nową odsłonę gry. Nie zawiodłem się. Najbardziej spodobała mi się możliwość budowania ulic, niczym rysowanie ich flamastrem na kartce – dość kreatywnie. Przez tę moją kreatywność w centrum miasta zbudowały mi się przedmieścia, zaś po bokach – centrum. Byłem niczym nawalony architekt – artysta.

Drużyny vlogerów rywalizowały między sobą o 5 tysięcy złotych na cele charytatywne. Nie udało się naszej grupie, ale na przyszłość przekupię organizatorów i zdobędę kody do gry przed podobnymi imprezami (żart!).

 

  • To kup to dzisiaj to będziemy lamić w nocy xD

  • entrick

    Trzeba było mnie brać do tego,tyle co ja swojego życia spędziłem grając w SimCity to luuuudziskaa.

  • No ;) Ale też było fajnie, kameralnie i miło, wsio ma swoje plusy i minusy :) A nie wiem kto wygrał, nikt z nas :(

  • k

    Ha a pamiętasz nasz Szczeciński zlocik na 5 osob? :) nijak sie to ma do trgo co było teraz :)
    I kto wygral vlogowisko? :)