3 tricki na snapchata poprawiające zasięg MyStory.

Jeśli tricki na Snapchata nie dają Ci spać i właśnie tego szukasz to dobrze trafiłeś! W tym wpisie nie znajdziesz tricków typu: jak wstawić dłuższy napis na SnapChata lub jak wstawić zdjęcie wprost z telefonu do Memories. Dzisiaj o tym, jakie tricki długofalowo mogą pomóc zwiększyć Twój zasięg w MyStory.

1. Długość nazwy Twojego snapa.

Tricki na SnapChata: jak zwiększyć zasięgDługość ma znaczenie. Jeśli ktoś kiedyś powiedział Tobie, że niekoniecznie – mylił się ;-)

Wyobraź sobie, że jesteś widzem i musiałbyś podjąć szybko decyzję – kogo chciałbyś zobaczyć na samym początku Twojej sesji na SnapChacie? Wiadomo, w pierwszej kolejności, ludzi, których darzysz największym szacunkiem.

A co dalej? Sama nazwa pomoże wyróżnić Twojego SnapChata na tle innych. Popatrz na screena obok. W kogo byś kliknął, gdybyś patrzył tylko na nazwę? Strzelam, że albo byłby to reZigiusz, Sebastian Cybulski (swoją drogą polecam snapa Sebastiana! –  cybulski_eu) lub Sheo.

 

Dlaczego?
– Im dłuższa nazwa – dla Ciebie lepiej.
– Używanie emotikon lub znaczków w nazwie polepsza widoczność.

 

2. Miniatura Twojego MyStory.

Tricki na SnapChata: jak zwiększyć zasięgWiadomo jak miniatura na YouTube potrafi być ważna. Często stosowane metody na YouTube to m.in: duży kontrast między pierwszym a drugim tłem, czy też kontrastowy napis.

Jak zrobić miniaturę na SnapChata?! Nie oferuje on przecież możliwości zrobienia jej z poziomu aplikacji, zaś dobiera automatycznie na podstawie ostatniego filmu/zdjęcia.

Po lewej stronie widzisz moją miniaturę, która spośród innych – ma szansę się wyróżnić.

.

By zrobić taką miniaturę, wystarczy pod koniec SnapStory wrzucić sekundowe zdjęcie, dodać mniej więcej na środku napis z kontrastowym tłem i mamy miniaturę! Snapchat automatycznie skadruje je pośrodku i stworzy z niego miniaturkę.

3. Kasuj nieciekawe/nieaktualne snapy, uaktualniaj MyStory.

Kasowanie snapów nie jest passe. Przed chwilą dowiedziałeś się, że kasowanie miniatur to dobre wyjście. Czasami np. gdy rano nagrasz snapa i nie będzie on zbyt ciekawy po południu – usuń go. Zostaw miejsce na te najciekawsze.

Dodatkowo często uaktualniaj MyStory! Dla przykładu: gdy wrzucasz coś o godzinie 12:00 to postaraj się, by o 15:00 – również wrzucić kilka snapów. Widzowie zwykle na SnapChata wchodzą na kilka minut, dlatego warto byś był gdzieś na górze w liście MyStory.

Tricki na SnapChata: TO NIE WSZYSTKO!

SiePomaga: SnapchatWpis jest inspirowany poradnikiem, który stworzył Jakub Mrugalski. Poradnik jest płatny, ale to Ty decydujesz ile chcesz za niego zapłacić! Złotówkę? Dwadzieścia?

To co jest istotne to fakt, że pieniążki idą na cel charytatywny – przeczytaj historię chłopaka, na którego zbierane są pieniądze. Skorzystaj, ale przede wszystkim wesprzyj akcję!

LINK DO PORADNIKA – SIEPOMAGA.PL/SNAPCHAT.

 

ToSNAPCHAT: matt_olech, co jest najbardziej wartościowe w powyższym poradniku to fakt, że zbudowany jest on z tzw. samego mięsa – jak to określił autor i rzeczywiście owe mięso – pomaga. Widzisz na screenie zasięg 1K (obecnie jest już 1,1k, czyli 1.100 osób). Przed przeczytaniem poradnika i zastosowaniem się do porad Jakuba – wyświetleń było 700-800 max. Zatem jest to wzrost o ok. 400 osób!

Jak zapewne wiesz: tricki na SnapChata to nie wszystko – ważna jest również treść, jaką publikujesz na SnapChacie. Powyższe tricki na SnapChata mogą Ci jedynie pomóc w pracy.

728x90