„Nara, stary!”

Podobnymi słowami stary rok pożegnała Mała Czarna, moje sajonara będzie brzmiało: „żegnaj, stary, byłeś zajebisty!„. Nieraz chyba mówiłem, iż 2012 rok był świetny. Czas na podsumowanie Waszych ankiet.

Dawno się tak nie bawiłem, jak ostatnio, czytając Wasze ankiety ;-) Było ich łącznie 1246! Myślę, iż są dużo wiarygodniejsze od statystyk na YouTube, ponieważ mówią o Was – osobach najbardziej aktywnych.  Przechodzimy do konkretów.

1

I tu gały mi wyszły ;-) Od dłuższego czasu obserwowałem w statystykach wielką feminizację. Mocno się zdziwiłem, gdy zobaczyłem wyniki mówiące o tym, iż chłopaków jest aż 58 procent. No cóż, Panie muszą się jeszcze postarać.

2

Z kolei dane dotyczące Waszego wieku nie zdziwiły mnie w ogóle. Niemal 98% osób to uczniowie i studenci.

3

Wielu z Was przyszło na mój kanał w 2012 roku. Nie ma, co się dziwić, w końcu dopiero od kwietnia zacząłem publikować sensowne materiały, i właśnie w tym roku zdobyłem większość widzów.

4

„Masz babo placek” – i znowu coś, co mnie zaskakuje ;-) Dałbym sobie głowę urżnąć, że większość z aktywnych widzów (czyli de facto Was) będzie śledzić także mojego facebooka. A tu niespodzianka. Większość w ogóle chyba nie wie, że istnieje taka strona. Heh, w takim razie ogarnijcie tę kuwetę i kliknijcie :)

5

Wiedziałem doskonale, iż materiały, które rzadko pojawiają się na kanale oraz te najnowsze będą po prostu mało znane. Tak więc dobrze typowałem. Program FORUM (czyli rozmowy z widzami na żywo na określony temat poprzez skype), który rzadko pojawia się na kanale, był najmniej znaną serią. Wniosek? Więcej FORUM ;-)

6

Łii, i to, co tygryski lubią najbardziej! Zdziwko? Żadne. Do przewidzenia było, iż pozytywne, miłe, interesujące materiały uplasują się na pierwszym i drugim miejscu ;-)

7

Ostatnio powtarzałem sobie – potęga facebooka jest wielka! Poczym wrzucałem swoje kolejne filmy na swoją tablicę na fanpage-u. A tu się okazuje, iż aktywni widzowie praktycznie na facebooka nie zaglądają :) Aż 2% dowiaduje się o nich z fanpage. Czas to zmienić!

8

I na koniec moje żale i rozgoryczenie – komentarze. Większość z Was nie komentuje, lub rzadko to robi. A szkoda, wielkim wyróżnieniem dla twórcy są komentarze, często mające coś do przekazania ciekawego ;-) Najciekawsze jest to, że zwykle pamiętam nicki ludzi, którzy piszą słit komcie pod filmikami :) Liczę na to, ze za rok, stane przed Wami z nowym bagażem doświadczeń i będę mógł śmiało ogłosić, wielką przewagę „czasami” i „często” nad „w ogóle” i „rzadko”!

A teraz – uwaga!

Ten wpis powinien zostać zwieńczony swoistą wisienką na torcie, czyli ogłoszeniem wyniku plebiscytu na najlepszy film w 2012 roku! Wszystkich głosów było dokładnie 821, zaś film, który wygrał otrzymał ich 299.

Który film wygrał? Aby podsycić atmosferę, dowiesz się tutaj