Zróbcie coś ze swoim życiem

Idę ulicą i coraz częściej spotykam znajomych. Jedni zostali mechanikami samochodowymi, inni pracują w sklepie, zaś kolejni zajmują się szukaniem pracy (bo przecież w Polsce jej nie ma [bullshit]). Pal licho, gdyby większość z nich była szczęśliwa. Gros osób się nie powodzi, ciągle narzekają, łażą smutni i szukają chyba sznura, by się powiesić.

Nie dziwię im się.

Gdy w technikum zaczynałem kręcić filmy na youtube wszyscy pukali się w głowę. Mówili: „po co ci to?”, „co ty z tego będziesz miał?”, itd. No tyle, ile się nasłuchałem to szok normalnie. Dzisiaj? Ja siedzę szczęśliwy, robię to, co kocham, mam masę frajdy i przy okazji zarabiam i traktuję to jako sposób na lekkie, przyjemne życie. No sorry, pisząc nawet ten tekst nie czuję się jak w pracy, choć poniekąd to działanie jest właśnie pracą ;-)

Do czego zmierzam. Marcin (Prezes Cupsell.pl, Łysy z Cupsell) powiedział w swoim vlogu, że nigdy się nie nudzi i oczy przeciera ze zdumienia jak czyta tego typu posty na facebooku. Mam podobnie. Zdarza mi się bezproduktywnie przeglądać fejsa, ale w głównej mierze: piszę scenariusze, notki na bloga, postuję coś na facebooku, nagrywam nowe filmy, itd. Rzeczy do zrobienia jest cała masa. Kupę czasu zajmuje mi bycie Mattem, ale zwyczajnie to kocham.

Do czego zmierzam – podobnie jak Marcin, mówię – zróbcie coś ze swoim życiem. Nie planujcie kariery fotomodelki/wideoblogera/piosenkarki – zacznijcie coś w tym kierunku robić. Niech nikt nie pisze, że się nudzi, bo zdzielę ;)

  • DobryKarol

    Chciałbym móc kiedyś występować na koncertach. Jeździć po świecie, sprzedawać płyty :-) Od roku gram na gitarze elektrycznej, w marcu założyłem zespół, jestem liderem, działam :-) Może kiedyś przyjdziesz na mój koncert z własnymi dziećmi, kto wie. Gips drogii, więc by nie narzekać dorabiam jako kelner :-) Mam na sprzęt, bawię się… Wpieram sie nawzajem z kumplami, gramy :-) Coś robię, nie opierdzielam się! Na dodatek mam zajebistą dziewczynę, co chcieć więcej :-)

    Dziś batów nie bedzie!

  • Jedyny Ty się ze mnie nie śmiałeś w 2010 xD

  • Tomasz Terka

    Nudzi mi się ;p Czekam na baty :D